info@classakrilik.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında zemin kaplamaları sektöründe faaliyet gösterip mobilya sektörünüde
bünyesine alıp imalatına başlamıştır.2003 yılında akrilik mutfak ve banyo tezgah üretimi nede başlamıştır.
Dünyadaki yeniliklere acık olan firmamız CLASS AKRİLİK olarak akrilik masif yüzey mutfak banyo duş tekneleri özel tasarım fast food hastane mağaza toplu konut işlerinizde imalatcı firma olarak hizmet vermekteyiz.

Akrilik nedir?
Akrilik 1970 lerde Dupont firması tarafından geliştirilen sert yüzey malzemesidir.
Akrilik 1/3 oranında akrilik reçinesi ve 2/3 oranında doğal minerallerden oluşan masif, gözeneksiz, homojen bir yüzey malzemesidir.

Evleri için estetik ve dayanıklı malzemeler arayan tketiciler ile uygulamalarına değer katmayı hedefleyen iç mimar, mimarlar ve müteahhitleriçin tasarlanmış olan Akrilik üstün tasarım esnekliği, yaratıcı renk ve desenler, yarı saydamlık dayanıklılık yenilenebilirlik , hijyen leke tutmama özelliği temizlik ve bakım kolaylığı gibi özellikleri bir arada sunmaktadır.

Akrilik mutfak tezgahlarından banyo tezgahlarına,mobilyadan ışıklandırmaya kadar pek çok ev içi uygulamalarında kullanılan çok yönlü dekoratif bir yüzey malzemesidir.

Ayrıca akrilik hastanelerde ve laboratuarlarda ,otellerde, cafe ve restoranlarda resepsiyon alanlarında, duvar kaplamalarında açık mekanlarda hijyenik bir yüzey malzemesi olarak olarak tercih edilmektedir

Akrilik renkleri
Her tasarım farklıdır ve her tasarımcı da farklıdır. Bazıları için akrilik in güzel yanı 100 lerce renk ve desen sunulmasıdır. Bazıları ise Akrilik in beyazdan başka bir renkte kullanılacağını göz önüne almaz.
Akrilik size seçim şansı sunar. Renk kartelasında beyazlar, pastel ve toprak tonları, koyu renkleri ve ışık geçirgen tonları bulunmaktadır. Bazı renkler damar ağı veya ışık geçirgenlik gibi sıra dışı estetik özellikler oluşurularak veya farklı yoğunlukta tanecik miktarlarıyla sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın